![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiRODcajCSK63mq1BtWEc7OXBuXhSzaYXKBlBeUJewuXWFRm7Sjao0MjxRBrltszmqAoc-6qWrjY9dSe25n42uGZN6bjFzTz16bwLsB1-PVcJMEpgKvfyNgO9xVIZzWqY2fj7CSgxuDtjyGux6tJ_OFynu836iHQXu0Q_pnZflsrhZoeiYM4zwl1VNO/s16000-rw/katal-stalinskiy-metallurgicheskiy-zavod-1928-29.jpg)
Каталь. Сталінський металургійний завод 1928-29 рр.
Каталь — робітник на доменній печі, що викочує або підвозить які-небудь вантажі вручну, тачкою. Серед багатьох металургійних професій того часу, одна із найскладнішою була професія каталя. Каталі працювали як на колошнику доменної печі так і на рудних дворах доменних цехів. Для того щоб виготовити пуд металу в доменній печі споживається багато вугілля, руди та вапняку. Подання всіх цих матеріалів до печі входило в обов'язки каталя. Це було однією з найпоширеніших професій на старих металургійних заводах.
"На роботу каталя брали лише сильних та витривалих. Не кожен може протягом зміни навантажити на "кози", перевезти і розвантажити близько 2000 пудів залізної руди... За 12 і більше годин роботи на заводі платили - 70-80 копійок - по копійці за "козу", а на кожну "козу" вантажили ні мало, ні багато 25-30 пудів руди. Двір був весь у вибоїнах, повороти вузькі, колії розбиті..." — із спогадів доменщика І.Г. Коробова о праці каталей на Макіївському металургійному заводі.
Праця каталів на колошнику використовувалася до винайдення механізованого нахиленого мосту. У СРСР каталі використовувалися на рудних дворах окремих заводів до кінця Другої світової війни.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiAxuCQMBwLEMC8FFSROIUoy6LR-6Om84VV5G1uTqxCQ38AhDmB_PcUYOnSeGm7IdiM--DfY4wxV1mFxl02noi_GGm6y0ppB3K8F_46BM59kpI4U5S-b3lxiRor26b3ovuss_Peq7KPE-_VcZDNSe8Kaue0wC0V4OxRkf2iCuhkgycimwQ2JJ3FFwUc/s16000-rw/katal-stalinskiy-metallurgicheskiy-zavod-1928-29-01.jpg)
Каталь. Сталінський металургійний завод 1928-29 рр.
«Козою» називалася тачка для руди, яку каталь доставляв із рудного двору до доменної печі.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhVb003GufGL3pv2_Ectdf9usPD3Sp4GkfDm6x4ZgvNlxoMD6r_H3LYLE_1QS4GjcBz1xwwe_Us_V5NrTYqYmuuqTkYcLcnX3M6ibfGCMD2VBf-GKeRJxbcQgLJeIgZmF-BiPsCKZTp_NNNFcegqffMG50uLZEn-Fl4WQDdHE10b_PnTu5aR6ngbqM6jbI/s16000-rw/katal-makeevskiy-metallurgicheskiy-zavod3.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgva65GyC8-nxirTadyGz3hzFrEogLiL0fW_jH3fgrxng8rXaTkEgtarOMXFU8EnYj1XhMAoSozvfYL3N_kBBDcp2zJAPqonyEbDWunDThggh0u8AtwkYlMT5qhYD-fr24HdImrHdOfHdX4DSSBvVA0EiFsmY15d0oFgAQhfxwtCyOXaDlfGT90-Or7RtY/s16000-rw/katal-makeevskiy-metallurgicheskiy-zavod2.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgjEtQaTSrRG55RpLB4J9l9w3m-p-kZWNHIlBoQrZqG2VliqPL1FG8J8dKDbRfr5LjnARixFfl3UW6FszI-h7-uPSI5B10oWCnTeLPyvZMlJHie2nRXkSv56VpK4R_gEjUPyij-vasbVkvhl4Y4BXKREzbPksfjs4wjJfO0SNtWEPsTta8pw3iRFY5aJgc/s16000-rw/katal-makeevskiy-metallurgicheskiy-zavod5.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjhgAXWzPCpDXdE-YwSM2eswWmC6USCCHuAcVwT5Pxp9SHMJQdWCUSKk6OtI7xmVwb2rEFqvO3-0VUgWS9nh_C2tuoe1FUN10KDO6JHf5CW6DcOYRgLpqHSCYr3A23dfsH4-LoBCkGSzI4fDmMy5tCQHHqwRwv8oaDnxfUcUW887mCmHWG35WtgxKd0wNs/s16000-rw/katal-makeevskiy-metallurgicheskiy-zavod4.jpeg)
Каталь. Макіївський металургійний завод. Фото Георгій Петрусов, 1933 р.