Admin Control Panel 

  ЗаписиНалаштуванняДизайнHTMLКоментаріAdSenseСтатистикаЕфективністьGoogle АналітикаВихід 
Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

пʼятниця, 22 січня 2021 р.

Солона історія Сходу України. Презентація проєкту

Солона історія Сходу України

Презентація завершила колективну працю ГО «Центр підтримки громадської активності «Крила» і партнерів в межах грантового проєкту «Шлях, позначений сіллю».

Наші колеги слідкували за подіями в соцмережах за хештегом #шляхпозначенийсіллю, активно самі долучалися і публікували новини, розшукували для нас цікаві фото і публікації, ділилися ідеями і думками.  

Цей період став відповідальним іспитом для усіх, хто долучився до роботи над Солоною історією Сходу України. За плечима залишилися тисячі кілометрів дослідницьких поїздок, сотні годин спілкування та обговорень. Ми згадували про них у попередніх публікаціях про етапи проєкту «Дослідження» та «Тренінг для гідів». Нами опрацьовано десятки пропозицій по співпраці. Ми розглянули десятки варіантів дизайнових ідей та змінили не менше варіантів макетів.

Проведеною роботою закладено фундамент для формування іншої картини краю, в інших словах, інших емоціях, інших образах. А основним кольором полотна, всупереч усім стереотипам і канонам, став білий. Можна ствердно сказати: ми написали першу главу Солоної історії Сходу України.

За підсумками роботи, 18 січня 2021 року було проведено презентацію проєкту «Шлях, позначений сіллю», головний і надважливі етапи якого ми реалізували за фінансової підтримки ПРООН в Україні.


У рамках презентації говорили про:
  • коли, як і чому виникла ідея працювати з темою «Сіль»;
  • закулісся проєкту і головні події;
  • які населені пункти Донеччини і Луганщини стали нашими першими «зірками», що разом утворюють туристичний маршрут «Шлях, позначений сіллю»;
  • ексклюзивні соляні подарунки від партнерів та місцевих майстринь, зроблені з любов’ю на згадку про солону історію Сходу України;
  • про варіанти турів та екскурсії, будь-які зручні формати подорожей у супроводі підготовлених гідів проєкту.

Сайт став першою web-роботою нашої колеги Нелі Фотіної, і це також особлива новина та гарний приклад мотивації на шляху до своїх мрій та планів.

Запрошуємо долучатися до команди «Шлях, позначений сіллю»:
  • новими пропозиціями до співпраці,
  • відгуками на сайт (помилки, побажання, рекомендації),
  • враженнями ( у майбутньому) про відвідані маршрути чи придбані сувеніри, щоб покращити їх якість

Контакти ГО «ЦПГА «Крила»:
KryvaLuka@gmail.com
+38(099)073-25-90, +38(067)625-24-91

Використовуйте #шляхпозначенийсіллю, і ми також зможемо слідкувати новинами!

Інтерактивна мапа