Admin Control Panel 

  ЗаписиСторінкиНалаштуванняДизайнHTMLКоментаріAdSenseСтатистикаЕфективністьGoogle АналітикаВихід 

MyMenu

Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

середа, 8 січня 2025 р.

Bassin du Donetz. Схематична мапа Донецького басейну (Atlas Châtel et Dollfus. Les Houillières européennes, 1931)

Bassin du Donetz

Bassin du Donetz. Схематична мапа Донецького басейну з атласу Шатель і Дольфус: Вугільні басейни Європи (Atlas Châtel et Dollfus. Les Houillières européennes) видавництва Société de documentation Industrielle (Paris), 1931 р. Масштаб: 1:800 000. Науковий редактор Антуан Пол (Antoine Pol) (1888-1971). Шатель і Дольфус (Châtel et Dollfus) була компанією з торгівлі вугіллям, заснованою у східній Франції. Згодом вона перетворилася на одну з провідних у світі брокерських контор вугільної промисловості з офісами по всій Франції та Західній Європі.

Чорними трикутниками позначені вугільні шахти, а кольорами виділено 4 райони видобутку: Артемівська округа, Сталінська округа, Луганська округа та Шахтинська округа.

Завантажити (16,8 мб, 7 041 x 4 944 px)

Atlas Châtel et Dollfus. Les Houillières européennes, 1931
Atlas Châtel et Dollfus. Les Houillières européennes (Paris: Société de Documentation Industrielle, 1931)
Завантажити PDF

⚒ Підтримати проєкт «Шахти та рудники Донбасу» ⚒

Якщо цей матеріал був для вас корисним — ви можете підтримати розвиток нашого проєкту. Ваша підтримка дозволяє нам продовжувати збирати, зберігати та публікувати унікальні історичні матеріали про корисні копалини та промисловість Донецького басейну, робити їх доступними для дослідників, освітян та всіх, хто цікавиться історією регіону. Кожен внесок допомагає нам зберігати культурну спадщину та популяризувати знання про минуле Донбасу.

Підтримати